Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 70 m², Warszawa
Gawota, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
Opis
Opis powstaje
Tę ofertę mamy w katalogu, ale nie napisaliśmy jeszcze własnego opisu, a cudzych nie publikujemy. Wszystkie dane o nieruchomości — cena, metraż, liczba pokoi, położenie — są poniżej i pochodzą z ogłoszenia.
Pełną treść znajdziesz u źródła; opis pojawi się tutaj, gdy powstanie.
Szczegóły nieruchomości
- Powierzchnia
- 69,9 m²
- Liczba pokoi
- 3 pokoje
- Piętro
- 1 z 1
Co ustaliliśmy o tej nieruchomości
- Dzielnica / osiedle
- Ursynów
- Kuchnia
- ANEKS
- Standard wykończenia
- typowy
- Stan wnętrza
- dobry
- Styl wnętrza
- nowoczesny
- Podłogi
- drewno
- Ściany
- PAINT
- Układ kuchni
- otwarta na salon
- Standard kuchni
- STANDARD
- Standard łazienki
- STANDARD
- Umeblowanie
- częściowe
- Doświetlenie
- duże
- Sufit
- STANDARD
Ocena oferty
Wyraźna okazja- Różnica od rynku
- −18.3%
- Pewność
- Wysoka
- Porównywalnych
- 278
- Cena o 18.3% niższa od mediany porównywalnych ofert.
- Cena była obniżana 4× — sprzedający może być otwarty na negocjacje.
Wskazówka na podstawie porównywalnych ogłoszeń, czyli cen wywoławczych — nie jest wyceną rzeczoznawcy ani ceną transakcyjną. Ile faktycznie płacono w tej okolicy, mówi sekcja „Ceny transakcyjne w okolicy”.
Historia ceny (17)
Cena spadła o 61 000 zł od 12.10.2026.
| Data | Cena | Zmiana | Pow. | Status |
|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | 999 000 zł | −61 000 zł | 69,9 m² | Aktywne |
| 27.09.2026 | 1 060 000 zł | −15 000 zł | 69,9 m² | Aktywne |
| 26.08.2026 | 1 075 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 24.08.2026 | 1 075 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 24.08.2026 | 1 075 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 22.08.2026 | 1 075 000 zł | −25 000 zł | 69,9 m² | Aktywne |
| 22.08.2026 | 1 100 000 zł | +25 000 zł | 69,9 m² | Aktywne |
| 22.08.2026 | 1 075 000 zł | −25 000 zł | 69,9 m² | Aktywne |
| 20.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 14.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 14.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 10.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 10.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 09.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 03.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 02.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
| 01.08.2026 | 1 100 000 zł | — | 69,9 m² | Aktywne |
Ceny transakcyjne w okolicy
Mediana ceny, po jakiej takie nieruchomości faktycznie sprzedano
17 266 zł / m²
Z 49 aktów notarialnych w promieniu 2 km, od październik 2024 do styczeń 2026.
Wyraźnie taniej, niż tu płacono
Ta oferta kosztuje 14 296 zł / m², czyli o 17.2% mniej niż wynosi mediana zapłaconych cen. Cena z ogłoszenia jest ceną wywoławczą — to, ile ostatecznie zapłacono, ustala się przy akcie. Mediana okolicy nie zna stanu mieszkania ani piętra, więc różnica kilku procent mieści się w tym, czego to porównanie nie widzi.
Mapa cen transakcyjnych pokazuje te kwoty dla całej okolicy, a porównanie ceny z aktami odpowiada, czy konkretna kwota z nimi trzyma.
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości — dane gromadzone przez starostów, udostępniane przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Rejestr nie zawiera danych stron transakcji.
Finansowanie i koszty
Szacunek poglądowy. Taksa notarialna to ustawowa stawka maksymalna — notariusz może pobrać mniej. Kto faktycznie płaci prowizję pośrednika (kupujący czy sprzedający) zależy od umowy — dostosuj wartość powyżej.
Skąd pochodzi to ogłoszenie
Nie tworzymy własnych ogłoszeń. To ogłoszenie zostało opublikowane w serwisie Otodom i pokazujemy je tutaj razem z odesłaniem do źródła, żeby można było porównać oferty z wielu portali w jednym miejscu. Dane pochodzą z ogłoszenia i mogły się od tego czasu zmienić.








